51 СУ Елисавета Багряна

Мечтаем, вярваме, постигаме

  • Увеличете шрифта
  • Шрифт по подразбиране
  • Намалете шрифта
Графици


СЕДМИЧНО ДЕЖУРСТВО - 2 УЧЕБЕН СРОК НА 2017/ 2018 Г.

Е-мейл Печат ПДФ
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК
АТЕЛИЕТА И. Матеев А. Петрова И. Дончева П. Петров Л. Блажев
А. Калчевски А. Калчевски А. Калчевски В. Стамболийска В. Стамболийска
ДВОР В. Георгиева Й. Алексиева Л. Петров В. Йотова Н. Йосифов
Ц. Полимирова В. Калъчева Б. Богоев М. Борисова М. Борисова
БЮФЕТ К. Иванов Д. Савова Е. Стоянова Н. Панчева Л. Величкова
Д. Николова Б. Щиркова М. Митова М. Николов А. Калчевски
ВТОРИ  ЕТАЖ К. Димитров А. Донева С. Ефремова Е. Стоянова С. Ефремова
М. Фратева М. Фратева Ц. Кирилова К. Димитров А. Донева
ТРЕТИ  ЕТАЖ М. Вълчанова М. Дакова И. Йотова М. Пенева А. Дойчинова
Ж. Калчева Л. Величкова В. Костова М. Митова Р. Ковачева
ЧЕТВЪРТИ  ЕТАЖ Н. Рашева Ц. Драганова Е. Милева В. Георгиева К. Софрониева
Р. Дакова М. Николов М. Колева Е. Ахмакова Ц. Полимирова
Последно променен на Вторник, 13 Февруари 2018 02:09
 

ОДУ - 2 срок 2017/2018г.

Е-мейл Печат ПДФ
Първа смяна
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък
05.02 06.02 07.02 М.Гигова 08.02 Д.Савова, М. Вълчанова 09.02 А. Славейкова
12.02 Р.Ковачева 13.02 А. Калчевски 14.02 Е. Ахмакова 15.02 К. Софрониева,Св. Ефремова 16.02 Л. Петров, И. Йотова
19.02 М.Борисова 20.02 ЦВ. Кирилова 21.02 Б. Щиркова 22.02 М. Фратева 23.02 Ж. Калчева
26.02 Р. Дакова 27.02 М. Митова 28.02 Д. Николова 01.03 Т. Върбанова 02.03 Цв. Полимирова
05.03 06.03 Е. Стоянова 07.03 К. Димитров, Н. Йосифов 08.03 Д.Савова, М. Вълчанова 09.03 В. Костова
12.03 В. Йотова 13.03 М. Николов 14.03 М.Гигова 15.03 К. Софрониева,Св. Ефремова 16.03 А. Славейкова
19.03 Р.Ковачева 20.03 А. Калчевски 21.03 Е. Ахмакова 22.03 М. Фратева 23.03 Ж. Калчева
26.03 М.Борисова 27.03 ЦВ. Кирилова 28.03 Б. Щиркова 29.03 Т. Върбанова 30.03 Л. Петров, И. Йотова
02.04 03.04 04.04 05.04 06.04
09.04 10.04 А. Калчевски 11.04 Д. Николова 12.04 Д.Савова, М. Вълчанова 13.04 Цв. Полимирова
16.04 Р. Дакова 17.04 ЦВ. Кирилова 18.04 К. Димитров, Н. Йосифов 19.04 К. Софрониева,Св. Ефремова 20.04 В. Костова
23.04 В. Йотова 24.04 М. Николов 25.04 М.Гигова 26.04 27.04 А. Славейкова
30.04 Р.Ковачева 01.05 02.05 Е. Ахмакова 03.05 М. Фратева 04.05 Л. Петров, И. Йотова
07.05 08.05 А. Калчевски 09.05 Б. Щиркова 10.05 Т. Върбанова 11.05 Ж. Калчева
14.05 М.Борисова 15.05 ЦВ. Кирилова 16.05 Д. Николова 17.05 Д.Савова, М. Вълчанова 18.05 Цв. Полимирова
21.05 22.05 А. Калчевски 23.05 24.05 25.05
28.05 Р. Дакова 29.05 ЦВ. Кирилова 30.05 К. Димитров, Н. Йосифов 31.05 К. Софрониева,Св. Ефремова 01.06 В. Костова
04.06 05.06 06.06 07.06 08.06
11.06 12.06 13.06 14.06 15.06
18.06 19.06 20.06 21.06 22.06
25.06 26.06 27.06 28.06 29.06
Втора смяна
Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък
05.02 06.02 07.02 А. Петрова 08.02 Л. Величкова 09.02 П. Петров
12.02 Л.Блажев 13.02 М. Пенева 14.02 И. Матеев 15.02 Д. Алексиева 16.02 Б. Богоев
19.02 В. Стамболийска 20.02 Е. Милева 21.02 В. Георгиева 22.02 Цв. Драганова 23.02 А. Дойчинова
26.02 В. Калъчева 27.02 А. Донева 28.02 Н. Панчева 01.03 М. Колева 02.03 В. Миладинова
05.03 06.03 Н. Рашева 07.03 М. Дакова 08.03 Кр. Иванов 09.03 П. Петров
12.03 И. Иванова 13.03 И. Дончева 14.03 А. Петрова 15.03 Л. Величкова 16.03 Б. Богоев
19.03 Л.Блажев 20.03 Е. Милева 21.03 И. Матеев 22.03 Д. Алексиева 23.03 А. Дойчинова
26.03 В. Стамболийска 27.03 М. Пенева 28.03 В. Георгиева 29.03 Цв. Драганова 30.03 В. Миладинова
02.04 03.04 04.04 05.04 06.04
09.04 10.04 А. Донева 11.04 Н. Панчева 12.04 М. Колева 13.04 П. Петров
16.04 В. Калъчева 17.04 Н. Рашева 18.04 М. Дакова 19.04 Кр. Иванов 20.04 Б. Богоев
23.04 И. Иванова 24.04 Е. Милева 25.04 А. Петрова 26.04 27.04 А. Дойчинова
30.04 Л.Блажев 01.05 02.05 И. Матеев 03.05 Л. Величкова 04.05 В. Миладинова
07.05 08.05 И. Дончева 09.05 В. Георгиева 10.05 Д. Алексиева 11.05 П. Петров
14.05 В. Стамболийска 15.05 М. Пенева 16.05 Н. Панчева 17.05 Цв. Драганова 18.05 Б. Богоев
21.05 22.05 Н. Рашева 23.05 24.05 25.05
28.05 В. Калъчева 29.05 Е. Милева 30.05 М. Дакова 31.05 Кр. Иванов 01.06 А. Дойчинова
04.06 05.06 06.06 07.06 08.06
11.06 12.06 13.06 14.06 15.06
18.06 19.06 20.06 21.06 22.06
25.06 26.06 27.06 28.06 29.06
Последно променен на Вторник, 13 Февруари 2018 02:09
 

ДНЕВЕН РЕЖИМ за втория срок на учебната 2017/2018 г.

Е-мейл Печат ПДФ
Първа смяна
1 - а б в г - часове по 35’ 4 – а б в г - часове по 40’ 8 - 12 клас - часове по 40’
1 08:00 08:35 1 07:30 08:10 1 07:30 08:10
2 08:45 09:20 2 08:20 09:00 2 08:20 09:00
Голямо междучасие 30’ Голямо междучасие 25’ 3 09:10 09:50
3 09:50 10:25 3 09:25 10:05 Голямо междучасие 20'
4 10:35 11:10 4 10:15 10:55 4 10:10 10:50
5 11:20 11:55 5 11:05 11:45 5 11:00 11:40
6 11:55 12:35 6 11:50 12:30
7 12:40 13:20
Втора смяна
2 – а б в г - часове по 35’ 3 - а б в г - часове по 40’ 5 – 7 клас - часове по 40’
1 13:30 14:05 1 13:30 14:10 1 13:30 14:10
2 14:15 14:50 2 14:20 15:00 2 14:20 15:00
Голямо междучасие 30’ Голямо междучасие 25’ 3 15:10 15:40
3 15:20 15:55 3 15:25 16:05 Голямо междучасие 20’
4 16:05 16:40 4 16:15 16:55 4 16:10 16:50
5 16:50 17:25 5 17:05 17:45 5 17:00 17:40
6 17:55 18:35 6 17:50 18:30
7 18:40 19:20
Последно променен на Вторник, 13 Февруари 2018 02:10
 

График за главното дежурство на учителите и класовете през ІI учебен срок на 2017/2018 г.

Е-мейл Печат ПДФ
Учебна седмица І смяна ІІ смяна
05.02 -  09.02. В.Кальчева и 9в М. Николов и 7б
12.02. -  16.02. А. Дойчинова и 10а Д.Николова и 7в
19.02. -  23.02. И. Йотова и 10б В.Костова и 7г
26.02. -  02.03. М.Вълчанова и 10в Р.Ковачева и 6а
05.03. -  09.03. Н.Йосифов  и 11а Р.Дакова и 6б
12.03. -  16.03. Ц. Драганова и 11б Б.Щиркова и 6в
19.03. -  23.03. К.софрониева  и 11в Ц.Кирилова и 6г
26.03. -  30.03. С.Ефремова  и 12а М.Фратева и 7а
10.04. -  13.04. М.Пенева  и 12б Ж.Калчева и 7б
16.04. -  20.04. К.Иванов и 12в А.Донева и 7в
23.04. -  27.04. В. Стамболийска и 8а К.Димитров и7г
30.04. -  04.05. Н.Рашева и 8б А.Славейкова и 5а
07.05. -  11.05. Д.Савова и  8в В.Георгиева и 5б
14.05. -  18.05. В.Стефанов и 9а Е.Ахмакова и 5в
28.05. -  01.06. М.Колева и  9б М.Гигова и 5г
04.06. -  08.06. Й.Алексиева и 9в М.Борисова и 6а
11.06. -  15.06. Н.Пенчева и 10а М.Митова и 6б
18.06. -  22.06. А.Петрова и 10б
25.06. -  29.06. М.Дакова и 10в
Последно променен на Вторник, 13 Февруари 2018 02:10
 


Последни новини

Ученическо творчество

e-Обучение

Настоятелство
51 СУ "Елисавета Багряна"

Анкета

Харесва ли ви web страницата
 

51 СОУ

Как оценявате 51 СОУ
 

Статистика

Членове : 622
Съдържание : 149
Връзки : 5
Брой прегледи на съдържанието : 868952

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Посещения

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДнес84
mod_vvisit_counterВчера280
mod_vvisit_counterТази седмица1295
mod_vvisit_counterПоследната седмица2244
mod_vvisit_counterТози месец4746
mod_vvisit_counterПоследния месец9767
mod_vvisit_counterВсички дни2200596