Print Friendly, PDF & Email
Print Friendly, PDF & Email
Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна
ПОНЕДЕЛНИК
АТЕЛИЕТА А. ПЕТРОВА
П. ЛЕФТЕРОВ
 Л. БЛАЖЕВ
ДВОР И. ИВАНОВА
 Д.НИКОЛОВА
БЮФЕТ Б. БОГОЕВ
В. КАЛЪЧЕВА
ВТОРИ ЕТАЖ Й. АЛЕКСИЕВА
М. ФРАТЕВА
ТРЕТИЕТАЖ Н. ПАНЧЕВА
Б. ЩИРКОВА
ЧЕТВЪРТИ ЕТАЖ К. СОФРОНИЕВА
Е. АХМАКОВА
ФИЗКУЛТУРЕН САЛОН В. ЙОТОВА 
М. БОРИСОВА
ВТОРНИК
АТЕЛИЕТА А. ПЕТРОВА
В. СТАМБОЛИЙСКА
И. АРСОВА
ДВОР Ц. ДРАГАНОВА
М. НИКОЛОВ
БЮФЕТ В. КАЛЪЧЕВА
В. СТАМБОЛИЙСКА
ВТОРИ ЕТАЖ Б. РАДЕВА
М.ФРАТЕВА
ТРЕТИЕТАЖ Д. САВОВА
Ж. КАЛЧЕВА
ЧЕТВЪРТИ ЕТАЖ Н. РАШЕВА
Р. ДАКОВА
ФИЗКУЛТУРЕН САЛОН Н. ЙОСИФОВ
М. БОРИСОВА
СРЯДА
АТЕЛИЕТА А. ПЕТРОВА
И. МАТЕЕВ
И. АРСОВА
П. ЛЕФТЕРОВ 
ДВОР Л. ПЕТРОВ
И.МАТЕЕВ
БЮФЕТ Е. МИЛЕВА
А. СЛАВЕЙКОВА
ВТОРИ ЕТАЖ А. ДОНЕВА
 Ц. КИРИЛОВА
ТРЕТИЕТАЖ М. ДАКОВА
 Т. ИВАНОВА
ЧЕТВЪРТИ ЕТАЖ Н. РАШЕВА
 Ц. ПОЛИМИРОВА
ФИЗКУЛТУРЕН САЛОН В. ЙОТОВА
М. БОРИСОВА
ЧЕТВЪРТЪК
АТЕЛИЕТА П. ЛЕФТЕРОВ
В. СТЕФАНОВ
И. АРСОВА
ДВОР  Б. БОГОЕВ 
М. НИКОЛОВ
БЮФЕТ М. ВЪЛЧАНОВА
М. МИТОВА
ВТОРИ ЕТАЖ Й. АЛЕКСИЕВА
К. ДИМИТРОВ
ТРЕТИЕТАЖ И. ЙОТОВА
 С. ХРИСТОВА
ЧЕТВЪРТИ ЕТАЖ М. ПЕНЕВА
М.ГИГОВА
ФИЗКУЛТУРЕН САЛОН Н. ЙОСИФОВ
М. БОРИСОВА
ПЕТЪК
АТЕЛИЕТА И. МАТЕЕВ
 И. АРСОВА
ДВОР Е. МИЛЕВА
Р. КОВАЧЕВА
БЮФЕТ К. ИВАНОВ
Л. БЛАЖЕВ
ВТОРИ ЕТАЖ К. ДИМИТРОВ
Ц. КИРИЛОВА
ТРЕТИЕТАЖ А. ДОЙЧИНОВА
Б. ЩИРКОВА
ЧЕТВЪРТИ ЕТАЖ В. ГЕОРГИЕВА
 Д. НИКОЛОВА
ФИЗКУЛТУРЕН САЛОН В. ЙОТОВА
М. БОРИСОВА
Print Friendly, PDF & Email
Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

О Р Г А Н И З А Ц И Я

 Н А   У Ч Е Б Н И Я   Д Е Н

 за втория срок на учебната 2018/2019 г.

 

1 ч. 8:00 8:35

2 ч. 8:45 9:20

Голямо междучасие 30 мин.

3 ч. 9:50 10:25

4 ч. 10:35 11:10

5 ч. 11:20 11:55

1 ч. 7:30 8:10

2 ч. 8:20 9:00

Голямо междучасие 25 мин.

3 ч. 9:25 10:05

4 ч. 10:15 10:55

5 ч. 11:05 11:45

6 ч. 11:55 12:35

 1 ч. 7:30 8:10

2 ч. 8:20 9:00

3 ч. 9:10 9:50

Голямо междучасие 20 мин.

4 ч. 10:10 10:50

5 ч. 11:00 11.40

6 ч. 11:50 12:30

7 ч. 12:40 13:20

1 ч. 13:30 14:05

2 ч. 14:15 14:50

Голямо междучасие 30 мин.

3 ч. 15:20 15:55

4 ч. 16:05 16:40

5 ч. 16:50 17:25

1 ч. 13:30 14:10

2 ч. 14:20 15:00

Голямо междучасие 25 мин.

3 ч. 15:25 16:05

4 ч. 16:15 16:55

5 ч. 17:05 17:45

6 ч. 17:55 18:35

 1 ч. 13:30 14:10

2 ч. 14:20 15:00

3 ч. 15:10 15:50

Голямо междучасие 20 мин.

4 ч. 16:10 16:50

5 ч. 17:00 17:40

6 ч. 17:50 18:30

7 ч. 18:40 19:20

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Г Р А Ф И К

за главното дежурство на учителите и класовете

през ІI учебен срок на 2018/2019 г. 

Учебна седмица

І смяна

ІІ смяна

    04.03. - 08.03.

   11а и А. Дойчинова

  6б и В. Георгиева  

    11.03. - 15.03.

   11б и К. Иванов

  6в и Е. Ахмакова

    18.03. - 22.03.

   11в и М. Вълчанова

  6г и М. Гигова 

    25.03. - 29.03.

   12а и Н. Йосифов 

  5а и Ж. Калчева

    01.04. - 04.04.

   12б и Ц. Драганова

    -----------------

    08.04. - 12.04.

   12в и К. Софрониева

  5б и М. Борисова 

    15.04. - 19.04.

   8а и М. Дакова

  5в и М. Фратева

    22.04. - 26.04.

   8б и Й. Алексиева 

  5г и Т. Иванова 

    29.04. - 03.05.

   8в и М. Пенева

  7а и Р. Ковачева 

    06.05. - 10.05.

   9а и В. Стамболийска

  7б и Р. Дакова 

    13.05. - 17.05.

   9б и Н. Рашева

  7в и Б. Щиркова

    20.05. - 24.05.

   9в и Д. Савова  

  7г и Ц. Кирилова   

    27.05. - 31.05.

   10а и И. Матеев

  5а и Ж. Калчева  

    03.06. - 07.06. 

   10б и Л. Петров

  5б и М. Борисова   

    10.06. - 14.06.

   10в и И. Иванова

  5в и М. Фратева

    17.06. - 21.06.

   11а и П. Лефтеров

  7а и Р. Ковачева

    24.06. - 28.06.

   11б и А. Петрова

  7г и Ц. Кирилова

Print Friendly, PDF & Email

Потребителски рейтинг: 5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

 

 

 

 

 

 
 
10а 10б 10в  
11а 11б 11в  
12а 12б 12в  
Print Friendly, PDF & Email

Потребителски рейтинг: 3 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

 

 

СЕДМИЧНО ОБЕДНО МЕНЮ от 03.02-20г.-08.02.2020г.
Понеделник
Телешко супа със спанак и фиде-143к
/*мляко,яйца,глутен/
Картофи на фурна със сирене-197ккал
/*масло,сирене/
Плод-100ккал
Хляб Добруджа БДС-109ккал
/*пшеница/
 
Вторник
Супа по градинарски-74ккал
/*глутен,яйца,мляко,масло/
Кюфтета бял сос-208ккал
/*глутен,целина,мляко,яйца/
Плод-101ккал
Хляб Пълнозърнест-109ккал
/*пшеница/
Четвъртък
Таратор-101ккал
/*мляко,арехи/
Пиле с ориз-249ккал
/*масло/
Кекс-175ккал
/*мляко,яйца,глутен/
Хляб Пълнозърнест-109ккал
/*пшеница/
Петък
Пилешка супа със застройка-96ккал
/*мляко,яйца,брашно,масло/
Яхния от боб-175ккал
/*целина,глутен//
Плод-69ккал
Хляб Добруджа БДС-109ккал
/*пшеница/
СЕДМИЧНО ОБЕДНО МЕНЮ от 10.02.20г.до 14.02.20г.
Понеделник
Супа от топчета-129ккал
/*яйца,мляко,брашно/
Яхния от грах-132ккал
/*глутен/
Айрян-65ккал
/*мляко/
Хляб Добруджа УС-109ккал
/*пшеница,ръж/
Вторник
Крем супа от картофи-235ккал
/*мляко,глутен,масло/
Спагети Болонезе-236ккал
/*кашкавал,глутен/
Мляко с грис-140ккал
/*мляко,глутен/
Хляб Пълнозърнест-109ккал
/*пшеница,ръж/
Сряда
Супа от тиквички със застройка-128кка
/*мляко,глутен,масло/
Пиле с картофи-221ккал
/*глутен/
Компот от пресни плодове-66ккал
Хляб Добруджа УС-109ккал
/*глутен,пшеница/
Четвъртък
Супа от риба варена-127ккал
/*глутен,целина/
Леща яхния-175ккал
/*целина,глутен/
Плод-101ккал
Хляб Пълнозърнест -109ккал
/*пшеница,ръж/
ПЕТЪК
Зеленчукова супа с фиде-88ккал
/*мляко,глутен,масло/
Мусака-212ккал
/*глутен,яйца,мляко/
Плод-89ккал
Хляб Добруджа УС-109ккал
/*глутен,пшеница/
 
СЕДМИЧНО ОБЕДНО МЕНЮ от 17.02.20г.до 21.02.20г.
Понеделник
Супа от свинско месо и фиде-155ккал
/*яйца,мляко,брашно,целина/
Яхния от картофи-140ккал
/*глутен/
Айрян-65ккал
/*мляко/
Хляб Добруджа УС-109ккал
/*пшеница,ръж/
Вторник
Супа от леща по масастирски-116ккал
/*целина/
Кюфтета яхния-213ккал
/*глутен/
Плод-69ккал
/*мляко,глутен/
Хляб Пълнозърнест-109ккал
/*пшеница,ръж/
Сряда
Кремсупа от зеленчуци-216ккал
/*мляко,глутен,масло,яйца/
Св.винен кубап върху ориз-180ккал
/*глутен/
Крем нишесте-150ккал/*глутен/
Хляб Добруджа УС-109ккал
/*глутен,пшеница/
Четвъртък
Супа от риба по рибарски-140ккал
/*глутен,целина,мляко,яйца/
Боб яхния-175ккал
/*целина,глутен/
Плод-101ккал
Хляб Пълнозърнест -109ккал
/*пшеница,ръж/
 
ПЕТЪК
Зелен борш-81ккал
/*мляко,глутен,масло,яйца/
Пиле с ориз-209ккал
/*масло/
Плод-89ккал
Хляб Добруджа УС-109ккал
/*глутен,пшеница/
 
СЕДМИЧНО ОБЕДНО МЕНЮ от 24.02.20г.до 28.02.20г.
Понеделник
Телешко варено-107ккал
/*целина/
Мусака от спанак с ориз-236ккал
/*глутенмасло,яйца,мляко//
Кисело мляко-92ккал
/*мляко/
Хляб Добруджа УС-109ккал
/*пшеница,ръж/
Вторник
Боб чорба-121ккал
/*целина,глутен/
Кюфтета с маринован сос и задушен 
ориз/*яйца,глутен,целина/
Плод-69ккал
/*мляко,глутен/
Хляб Пълнозърнест-109ккал
/*пшеница,ръж/
Сряда
Таратор-101ккал
/*орехи/
Пиле с грах-217ккал
/*глутен/
Бисквитена торта-212ккал
/*мляко,глутен,яйца/
Хляб Добруджа УС-109ккал
/*глутен,пшеница/
Четвъртък
Супа от риба и картофи-80ккал
/*глутен,целина,мляко,яйца/
Спагети с доматен сос и сирене236к
/*сирене,глутен,кашкавал/
Плод-101ккал
Хляб Пълнозърнест -109ккал
/*пшеница,ръж/
 
ПЕТЪК
Кремсупа от пиле-131ккал
/*мляко,глутен,масло,яйца/
Леща яхния-175ккал
/*целина,глутен/
Мляко с ориз-173ккал
/*мляко/
Хляб Добруджа УС-109ккал
/*глутен,пшеница/